Krea FILM | BLOG SAYFASI

PROJELERİMİZ İLE İLGİLİ DETAYLARI VE BİLGİLERİ BU SAYFADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

Canon Fotoğraf Dünyasını İstanbul’da Buluşturdu

Blog yazarı: Krea Film | 2015-06-30

   Canon Eurasia fotoğraf makinesi sektöründeki son yeniliklerini BRANDNEWS 2015’te tanıttı. Fotoğraf alanında profesyonel yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte son teknolojik gelişmeler hakkında bilgi verilirken, katılımcılar tüm yeni ürünleri test etme imkanı buldu.

Nişantaşı Sofa Hotel’de düzenlenen etkinliğe, sektörün önde gelen fotoğrafçıları, üniversitelerin fotoğraf bölümü öğrencileri ve öğretim görevlileri, çeşitli fotoğraf kurslarından öğrencilerin de aralarında bulunduğu çok sayıda uzman ve meraklı katıldı.

BRANDNEWS 2015, Canon Eurasia Satış ve Pazarlama Direktörü Saygın Süzen’in açılış konuşması ile başladı. Süzen “Alanında lider bir marka olarak sektörün profesyonellerini bir araya getirme görevini üstlendik. Canon’un yeni ürünlerini test edip bilgi alışverişinde bulunurken fotoğraf ile dolu bir gün geçireceğiniz BRANDNEWS’i gelecek yıllarda da düzenlemeyi sürdüreceğiz.” dedi.

Canon Eurasia Foto Video Ürün Müdürü Cüneyt Akman’ın ürün sunumu ile süren etkinlikte, sektörün önde gelen isimleri Ertuğrul Birel, Emre Oktay, Onur Çam, Onur Doğu ve Ercan Arslan’ın Canon deneyimlerini paylaştığı bir video da gösterildi.

Profesyonel Fotoğrafçı Levent Kuğu, Canon’un yeni ürünleriyle body painting etkinliğini fotoğrafladı. Katılımcıların da ürünleri incelediği etkinlikte, EOS 5Ds ve EOS 5DsR Canon’un en çok dikkat çeken cihazları oldu. Sıradışı ayrıntıları yakalayan EOS 5DsR, 50.6 megapiksel tam çerçeve CMOS sensör ile ayrıntıları ileri seviyede yakalama imkanı sunuyor. EOS 5DsR yüksek çözünürlük kapsamlı kırpmaya olanak tanıyan etkileyici görüntü kalitesinden ödün vermiyor.

BROADCASTER İNFO